Jakie miejsca odwiedzić w Zakopanem?

  • Written by:

Udało się! Właśnie wyjeżdżasz na upragniony urlop! Walizki spakowane, pieniądze odłożone, kanapki na drogę zrobione. Może przed wyjazdem warto sprawdzić, jakie miejsca są warte odwiedzenie? W końcu Zakopane to takie piękne miejsce! A Zakopane noclegi oferuje w naprawdę dobrych cenach.

Nim wybierzemy się na szlak, warto przejść się głównym deptakiem Krupówek. Tutaj możemy odwiedzić wiele klimatycznych knajpek, czy kupić zabawne wakacyjne pamiątki. Z pewnością, spędzimy tu mile i pysznie czas.

Wodospad wielka Siklawa

To największy wodospad tatrzański. Warto wybrać się w jego okolice i podziwiać, te piękne okoliczności przyrody.

Dolina Kościeliska

Zachwycająca dolina, nazywana jedną z najpiękniejszych w Tatrach. Ma ona 9 km długości. Co ciekawe, na jej trasie znajduje się Jaskinia Mroźna, która jest udostępniona dla turystów.

Baseny termalne

Aquapark na Antonówce to największy w Polsce park z takim licznymi wodnymi atrakcjami.
Do tego możemy skorzystać z basenów termalnych w Kąpielisko Szymoszkowa. Gwarantowana temperatura wody to 28 stopni.

Wieś Chochołów

Jest to wieś, w której możemy oglądać oryginalne chaty góralskie. Warto tam się wybrać i wręcz poczuć historię. Co ciekawe owe chaty są myte dwa razy do roku wodą z mydłem.

Mamy nadzieje, że odwiedzicie polecone przez nas miejsca. Noclegi w Zakopanem to naprawdę dobry pomysł na spędzenie idealnego urlopu. Warto aktywnie spędzić wakacje, a czas w górach sprzyja zdrowej aktywności. Piesze wędrówki i świeże powietrze, uzdrowią fizycznie i psychicznie nie jednego.

https://e-turysta.net/noclegi-zakopane/